ТАНЕЦЬ СВІТЛЯЧКІВ У ЛІТНІЙ НОЧІ
Чи вмієте ви ловити магію за хвіст, як це роблять діти? Уявіть собі: літній вечір, денна спека нарешті спадає, у високій траві спалахують перші маленькі ліхтарики, а світлячки починають свій загадковий танець… Казка? Ні, це звичайний вівторок у нашій бібліотеці-філії №10!
Саме у таку чарівну атмосферу поринули учасники гуртка юних художників «Чарівний пензлик» на занятті «Танець світлячків у літній ночі».
Щотижня наша бібліотека перетворюється на справжню магічну майстерню, де дитячі фантазії оживають на папері. Цього разу за допомогою гуаші та пензликів діти «запалювали» власні світлячки – вогники:
Хтось розлив на аркуші безкрайнє зоряне небо;
Хтось заховав сміливих мандрівників серед густих трав;
А хтось тихенько довірив малюнку свої найпотаємніші мрії.
Кожна робота вийшла особливою. Вони випромінюють те неймовірне тепло, яке буває лише в дитинстві – коли ти щиро й беззаперечно віриш, що дива живуть зовсім поруч. Дякуємо юним художникам за їхню фантазію, щирість та вміння бачити красу в найпростіших речах. Ви неймовірні!
А як ми «запалювали» літо – дивіться у нашому фотозвіті!