16

РОЗВАЖАЛЬНО-ІГРОВА ПРОГРАМА «ПРОЩАВАЙ, ЛІТЕЧКО!»

Що понад усе люблять діти? Звичайно, найбільше їм подобаються веселощі й розваги!

Неймовірно дружня атмосфера панувала у бібліотеці-філії № 3 Олександрійської міської ЦБС. Для дітлахів, які разом з батьками переїхали до нашого чудового міста з різних куточків України, ми підготували і провели розважально-ігрову програму «Прощавай, літечко!»

Діти мали можливість пограти в цікаві ігри, драйвові естафети, взяти участь у цікавих конкурсах, потанцювати, подивитись мультики та весело провести час з друзями й насолодитися останніми літніми днями разом.

Дякуємо всім за чудовий настрій та незабутні емоції! Сподіваємось, що цей день залишить теплі спогади в серцях наших маленьких відвідувачів. До нових зустрічей у бібліотеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.