ПЕРШИЙ УРОК «ЛЕТИМО НА ЗУСТРІЧ ЗНАННЯМ»
Сьогодні для учнів 1-Б класу Гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбувся особливий урок, адже до них завітали працівники бібліотеки-філії №3 для дітей Олександрійської міської ЦБС.
З яскравих та пізнавальних книг про Україну діти дізналися ще більше про символи нашої держави. З великим захопленням учні склали пазл-карту України. Це було не лише веселе завдання, а й ефективний спосіб запам’ятати обриси та розташування різних регіонів нашої держави. Діти вчилися працювати разом, допомагаючи один одному.
Після розумової роботи весело порухались, а приємним завершенням уроку стали зошити в подарунок, які отримав кожен учень.
Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового життя!