ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З БІБЛІОТЕКОЮ
Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. І тому, дуже важлива перша зустріч дитини з книгою, з бібліотекою. Сьогодні на зустріч з книгою у бібліотеку-філію №2 завітала третя чергова група ліцею №12.
Дітям було проведено захопливу екскурсію, під час якої малеча відкрила найголовніші таємниці бібліотеки. Вони познайомилися з поняттями «бібліотека», «бібліотекар», «читач», правилами поведінки в бібліотеці, спілкування з книгою та гігієною читання. Наприкінці зустрічі дітям були прочитані книги Наталії Чуб «Жабеня Квак» та Олексія Крилова «Як лікували півня».