МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ РОЗПИСУ ЕКО-СУМОК «Я ЛЮБЛЮ ОЛЕКСАНДРІЮ!»
З нагоди Дня міста 29 травня у бібліотеці-філії №8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС у рамках проєкту «Разом_Хаб» відбувся майстер-клас із розпису екосумок «Я люблю Олександрію!».
Під час майстерки присутні ознайомилися з технікою розпису по тканині, підбирали кольорові поєднання та втілювали власні творчі ідеї. Учасники створювали власні шедеври, наповнюючи кожну лінію теплом та святковим настроєм. Кожен штрих на сумці – це зізнання в любові рідному місту, а кожен малюнок, кожен символ – унікальний та неповторний, як і сама Олександрія.
Дякуємо всім учасникам, які прийшли поділитися своєю енергією та створити щось особливе до ювілею нашого міста.
З прийдешнім Днем народження, Олександріє! Нехай ти завжди будеш місцем щасливих людей та творчих злетів!
Проєкт фінансується Фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ).
Будьте з нами, розвивайтеся з «Разом_Хаб» і не проґавте найцікавіше! Слідкуйте за анонсами на ТГ-каналі: https://t.me/razom_hab.