МАЙСТЕРКА «ЛИСТІВКА-ЩАСЛИВКА»
Щастя і радість – це брати близнюки. Навчитися радіти малому не так важко, адже це під силу кожному з нас!
До Міжнародного дня щастя, який відзначають 20 березня, працівники бібліотеки-філії № 10 Олександрійської міської ЦБС, спільно з учнями 1-Б класу Ліцею №10, провели майстерку «Листівка-щасливка». Скільки ж радості було в малюків, які створювали цю листівку, адже кожен з них розумів, що вона стане талісманом щастя в їхній домівці та сім’ї.
Дуже старанно та акуратно, слідуючи порадам бібліотекаря, діти повирізали сердечка, які згодом стали пелюстками їх квітки. Традиційно ця квітка мала сім пелюсток, адже всім відомо, що існує сім кольорів щастя. Також кожен, хто хотів, доповнили свою листівку малюнками. Та це ще не все! У кожного листівка мала власний рецепт щастя, де перераховувалися основні інгредієнти, які потрібно вживати щодня протягом усього життя, щоб бути щасливим.
Щасливі люди – запорука гармонії та злагоди у світі. Щиро бажаємо всім бути щасливими!