7

ЗИМОВИЙ ГІСТЬ НА ГІЛОЧЦІ ГОРОБИНИ

Новий рік… Нові зустрічі… І водночас – затишна традиція, що надихає. У вівторок читальна зала бібліотеки-філії №10 Олександрійської міської ЦБС знову ожила творчим настроєм і добрими усмішками – адже тут відбулося перше у цьому році заняття гуртка юних художників «Чарівний пензлик».

Здавалося, що самі сторінки книг тихенько шепотіли про зиму, а віконне світло малювало свої візерунки. Маленькі митці взяли до рук пензлики та гуашеві фарби – і на білих аркушах народжувався казковий зимовий герой – яскравий снігур у теплій червоній шапочці, що зручно вмостився на гілочці горобини.

Крок за кроком діти вдихали у зображення життя: теплі відтінки, м’які мазки, уважні деталі… І кожен малюнок ставав особливим, неповторним – таким, як сама дитяча фантазія.

Перше заняття року перетворилося на справжню мандрівку у світ творчості, радості та натхнення – адже там, де працює «Чарівний пензлик», завжди живе маленьке диво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.