ЗАНЯТТЯ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ «Я – КІБЕРПОЛІЦЕЙСЬКИЙ»
Ви знаєте хто такі кіберполіцейські? Які злочини вони розкривають? Як вберегтися від кібербулінгу? Не знаєте?
А учні 3-А класу Ліцею №10 дізналися, завітавши на заняття з медіаграмотності «Я – кіберполіцейський» до бібліотеки-філії №10. Разом з освіченою Кібермишкою, вони поринули в медійне середовище, де навчалися бути справжнісінькими кіберполіцейськими, виконуючи цікаві ребуси, перевіряючи свою ерудицію за допомогою інтерактивних тестів. Дітлахи з легкістю впорались з усіма завданнями від кмітливої представниці роду кібергризунів та засвоїли поняття кібербулінг, його ознаки та до кого слід звернутися, якщо ви стали його жертвою.
На згадку маленькі учасники отримали пам’ятки «Правила кібербезпеки».