ЗАНЯТТЯ ГУРТКА 3D-МОДЕЛЮВАННЯ «ЛІСОВІ ГРИБОЧКИ»
З настанням осені, природа зачаровує своїми теплими барвами. Лісові галявини вкриваються багряно-золотим листям, а під ногами шурхотить пріле листя. Це час, коли ліс дарує нам свої чарівні скарби – різноманітні грибочки, які, мов маленькі казкові будиночки, виростають у найзатишніших куточках лісу. Саме ці осінні мотиви стали натхненням для проведення нашого чергового заняття гуртка 3D-моделювання в бібліотеці-філії №10 Олександрійської міської ЦБС.
Цього разу діти занурилися у процес створення власних маленьких шедеврів, виготовляючи яскраві гриби за допомогою спеціальних ручок. Вони вчилися майстерно керувати інструментами, малюючи капелюшки та ніжки грибів, передаючи їхню природну форму та текстуру. Від червоних мухоморів з білими цятками до маленьких коричневих підберезників – кожен учасник вибирав свій вид гриба, додаючи йому власні деталі та індивідуальність.
В процесі роботи ми обговорювали різноманітні види грибів, їхні особливості та місця, де вони ростуть у лісі. Закінчивши заняття, учасники були задоволені своїми витворами, адже кожен гриб виглядав, наче щойно зібраний в осінньому лісі.