12

ВУЛИЧНА АКЦІЯ «ТВОРИ ДОБРО, БО ТИ – ЛЮДИНА»

Доброта – це світло, яке зігріває серця, змінює світ і дарує радість. 17 лютого, у День спонтанного прояву доброти, працівники бібліотеки-філії №8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС вийшли на вулиці міста, щоб поділитися теплом, гарним настроєм і приємними сюрпризами.

Під час акції «Твори добро, бо ти – людина!» бібліотекарі дарували перехожим повітряні кульки, солодощі та щирі слова підтримки. Головна мета – нагадати, що навіть маленькі добрі вчинки можуть зробити день яскравішим.

Люди посміхалися, дякували, спілкувалися та ділилися власними історіями про добро. Це ще раз доводить: доброта надихає, і кожен може зробити світ трішки кращим!

Нехай кожен день буде наповнений теплом, щирістю та бажанням допомагати іншим! Робімо добро разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.