ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ «МИ ЗА ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА»
Насильство – це порушення прав людини та принципів її вільного і справедливого життя. Особливо боляче, коли прояви насильства стаються поруч із нами: вдома, у школі чи на вулиці. Але ми можемо й повинні діяти, щоб зупинити його.
В Україні розпочалася акція «НАСИЛЬСТВУ – STOP!», покликана привернути увагу суспільства до важливих питань: подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У рамках цієї акції Центральна бібліотека для дітей Олександрійської міської ЦБС разом зі своїми юними читачами долучилася до просвітницької роботи та організувала виставку дитячих малюнків «Ми за дитинство без насильства».
Юні художники за допомогою паперу, фарб і олівців висловили своє бачення світу без насильства. На їхніх малюнках – заклики та попередження про важливість припинення жорстокого поводження з дітьми, а також зображення щасливих сімей, їхніх обіймів і щирих усмішок.
Кожна робота є унікальною, глибокою та вартою уваги. Ця виставка нікого не залишить байдужим.
Запрошуємо всіх переглянути виставку та підтримати прагнення дітей до світу, у якому панують любов, розуміння й добро.