БІБЛІОТЕЧНИЙ ПІКНІК «КНИГИ, ДРУЗІ, ГАРНИЙ НАСТРІЙ»
До Міжнародного дня друзів працівники Центральної бібліотеки Олександрійської МЦБС організували для своїх читачів бібліотечний пікнік «Книги, друзі, гарний настрій». Захід відбувся у теплій, невимушеній атмосфері для пересічних жителів нашого міста та став чудовою нагодою провести час разом, поспілкуватися та поділитися любов’ю до книги.
На учасників чекала цікава тематична книжкова виставка, де були представлені твори про літо, справжню дружбу, взаємопідтримку, пригоди та добрі стосунки між людьми.
Захід подарував усім присутнім багато позитивних емоцій, щирих посмішок і гарного настрою. Адже книга, як і справжній друг, завжди поруч, надихає, підтримує та відкриває нові горизонти.
Дякуємо всім учасникам за активність, дружню атмосферу та любов до читання!