8

БІБЛІОТЕЧНИЙ ПЕРЕПОЛОХ «ЛІТО. СПЕКА. ЗАВІТАЙ У БІБЛІОТЕКУ»

Канікули – це пора веселого відпочинку, яскравих пригод та нових вражень! І все це чекає на дітей у бібліотеці!

Сьогодні у Центральній бібліотеці для дітей Олександрійської міської ЦБС відбувся бібліотечний переполох «Літо. Спека. Завітай у бібліотеку».

Було весело, цікаво та безтурботно! Діти грали у гру «Моє літо» та ділилися своїми планами на канікули. Виявляли спритність і кмітливість під час ігор «Клоуни»  та «Весела скакалка». Відпочивали разом із легеньким літнім вітерцем у грі «Лімбо», а ще приготували смачний обід у веселій грі «Піцца».

Під час гри «Сонечко і дощик» здійснили захопливу літню прогулянку та отримали море позитивних емоцій.

Бібліотека завжди зустрічає своїх читачів новими книгами, цікавими пригодами та гарним настроєм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.