34

БІБЛІОПОДОРОЖ «МАНДРУЄМО ПОРУЧ З КНИГОЮ»

У кожного з нас є друзі. З одними ви граєтесь, з іншими спілкуєтесь. Але є друзі, які приходять до нас, або ми йдемо до них тоді, коли ми захочемо. Вони ніколи не сваряться і завжди створюють хороший настрій. Вони дарують добрі поради, нічого не вимагають від нас. Вони поділяють нашу самотність і заспокоюють нас, коли нам зовсім погано. Треба тільки покликати їх, скільки вони нам відкриють, скільки принесуть радості!

Такими друзями є книги. Бо книга – це найкращий друг. Вона ніколи не зрадить, завжди стане у пригоді. Тому, вихованці 1-Б класу Гімназії «Сузір’я-19» разом з вчителем здійснили бібліоподорож «Мандруємо поруч з книгою» до бібліотеки-філії № 9 Олександрійської міської ЦБС на зустріч з цими дивовижними друзями.

Що то за зустріч у бібліотеці без літературних ігор? Сьогодні діти вгадували уривки з казок під час вікторини «Відгадай українську казку» та складали з літер слова. Ознайомились з дитячими періодичними виданнями, які надходять до бібліотеки. Звісно ж, не забули записати до свого читацького формуляра цікаву книгу та журнал, які сподобалися. По завершенні зустрічі дітей переповнювали позитивні емоції та чудовий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.