7

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ З КУРСУ «ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА»

Постійний розвиток цифрової трансформації та переведення більшості послуг в онлайн неминучі та потрібні! Проте важливо вміти захистити персональні дані, щоб отримувати від цього тільки користь. Що таке персональні дані, які права існують щодо захисту персональних даних, що таке політика приватності, як безпечно користуватись онлайн-послугами компаній, як користуватись соціальними мережами без шкоди для персональних даних – на ці та інші питання шукала відповіді одна із слухачок індивідуального заняття курсу «Дія. Цифрова освіта», завітавши до бібліотеки для юнацтва.

Переглянувши декілька серій освітнього серіалу «Персональні дані», відвідувачці вдалося з’ясувати чимало корисного та важливого для себе. А досвідчені експерти серіалу з питань інформаційної приватності у доступній формі продовжать допомагати здобувати необхідні знання з питань захисту персональних даних.

Для усіх охочих покращити свої цифрові навички нагадуємо: звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи бібліотеки (пн.-пт. 8:00 – 18:00, сб. 10:00 – 18:00, неділя – вихідний). Довідки за телефоном: 0934858127.

1 Коментарі

промокод для 1 икс бет Відповіcти

Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://whitestudios.ru/kassa/incs/1xbet_besplatno_stavka-2021.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.