3

ЄДИНА ДУХОМ УКРАЇНА

День єднання вперше був запроваджений в Україні у лютому 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні. Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні.

День єднання – державна акція, яка була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…». Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Україна – це країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, мудрими, талановитими, працьовитими людьми, чарівними піснями, народними традиціями!

До Дня Єднання в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС оформлена патріотична виставка-інсталяція «Єднання заради Незалежності», на якій представлена література, що розкриває красу нашого краю, його історію і неповторність!

Запрошуємо до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Григорія Усика, 41 ознайомитись з книгами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.