5

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Люди, які рідко звертаються до юристів (або не зверталися до них ніколи), мало підковані в питаннях права. І коли настає необхідність замовити юридичні послуги, з’являються питання. Що конкретно замовляти? До кого звертатися? В якій сфері права потрібен фахівець? Консультація юриста допоможе знайти відповіді на всі проблемні питання і розібратися, які саме послуги вам потрібні.

Щовівторка та щочетверга, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультації до спеціалістів Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича та Дегтярьова Максима Вікторовича звернулися жителі міста з питаннями прийняття спадщини та притягнення до відповідальності за ст. 140.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми – проконсультуйтесь у фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.