7

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ЄДНАННЯ РАЗОМ

Сьогодні одне з найважливіших свят, день, коли вшановується сила та непохитність українського народу, – День єднання.

Коли виникло це свято, що прийнято робити та як можна висловити любов до рідної землі – про все це дізнались першокласники з Мультипрофільного ліцею, завітавши до бібліотеки для юнацтва на святковий захід. Послухавши казку про День єднання, дітки розпочали роботу над виготовленням патріотичної листівки. Першокласники створили справжні шедеври, вирізавши патріотичні сердечка та яскраво розмалювавши карту України, де були розміщені різні національні символи.

Ми всі об’єднані історією та любов’ю до рідної землі. Щоб висловити свої слова підтримки Україні, діти обирали паперових голубів з різними побажаннями та кріпили їх на синє полотно, що символізувало чисте і безхмарне небо. Віримо, що ці голубки обов’язково принесуть мир нашій землі.

Закінчився захід патріотичною раптівкою «Разом ми – непереможні!». Малеча легко і невимушено повторювала запропоновані рухи. Очевидно, слова з пісні Наталії Валевської «Буде мир над Україною! Буде мир і будем ми!» усіх надихнули так жваво потанцювати.
Першачки довели, що ми щодня демонструємо нашу єдність, бо тільки так можливо захистити рідних людей і всю Батьківщину! Віримо в Перемогу! Усе буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.