15

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ ЗІ СВІТЛАНОЮ ГУТНЄВОЮ

Чудова можливість поспілкуватися з творчою особистістю, яка надихає, з’явилася сьогодні, 22 січня 2023 року, у відвідувачів Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, які завітали на літературну зустріч зі Світланою Гутнєвою. Захід проходив в рамках засідань літературного ліцею «Поезія рідного краю».

Надзвичайно талановита і відкрита до спілкування, Світлана Володимирівна, розповіла присутнім про себе, свій творчий шлях, захопливу роботу вчителем та перші поетичні твори. 

Поетеса читала свої поезії та дарувала позитивний і водночас ліричний настрій усім учасникам творчого заходу, запрошуючи у власне царство мудрого і красивого, правдивого і чуйного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього поетичного слова.

Окрім цього, присутні мали можливість насолодитися й чудовими авторськими піснями Світлани Гутнєвої у власному виконанні, які не залишили байдужим жодного присутнього.

Зустріч пройшла на одному диханні та запалила в серцях учасників літературного ліцею вогник любові до поезії, допомогла стати ближчими до літератури, відкрити для себе щось нове, ще раз переконатися в красі й милозвучності поетичного слова. Адже поезія – це іскра, яка запалює вогонь в людських душах, схожий на вогонь свічки й освітлює життєвий шлях кожного з нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.