13

ГЕЛЛОВІН-PARTY «ЖАХЛИВОЇ НОЧІ!»

Хелловін – це час чудес та веселощів, коли можна зустріти відьмочку, чорного кота та інших персонажів цього свята, а ще цього дня існує традиція ходити один до одного в гості.

Саме тому, до бібліотеки-філії №10 завітали учні 6-В класу Ліцею №10, щоб трішки побешкетувати та весело провести час.

На них чекала гелловін-party «Жахливої ночі!» з кумедними конкурсами: «Налякай мене», «Ліхтарик Джека», «Танець із мітлами» та «Конкурс плаваючих яблук», на яких діти активно проявили свої вокальні та танцювальні здібності, відкрили власні художні таланти.  

У залі панувала чарівна та весела атмосфера.

В кінці свята всі присутні отримали «солодку посмішку Дракули» та сфотографувались на згадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.