ГАЛЕРЕЯ ІГОР «У БІБЛІОТЕКУ – НА ІГРОТЕКУ!
Що таке настільна гра в наш час, коли існують мультимедійні розваги?
Учорашній день, скажете ви. Але ні!
У Центральній бібліотеці для дітей Олександрійської міської ЦБС на цікаве дозвілля зібралися справжні друзі, які мали можливість отримати величезне задоволення від чудової колекції настільних ігор.
Хлопчики й дівчатка переконалися, що такі ігри – гідна альтернатива комп’ютерним розвагам і сучасним гаджетам. Адже вони розвивають ерудицію, поповнюють словниковий запас, покращують логічне мислення. А головне – було дуже весело та цікаво! Діти чудово провели час.
Захід відбувся в рамках програми Дитячого фонду ООН UNICEF «Комплексна підтримка місцевих та регіональних органів влади у наданні інтегрованого пакета соціальних послуг та пільг у Кіровоградській та Полтавській областях та м. Кривий Ріг».