5

ВИГОТОВЛЕННЯ 3D-ЛИСТІВКИ «ВАЛЕНТИНКА ВІД ВЕДМЕДИКА»

Будь-яке свято – це класний привід для спільної творчості та корисного проведення часу дітей з батьками. Адже, малеча з величезним задоволенням включається в процес його підготовки і День усіх закоханих не став винятком.

Так, до Центральної міської бібліотеки для дітей на святковий майстер-клас завітало багато бажаючих виготовити 3D-листівку «Валентинка від ведмедика».

Учасники заходу з радістю долучились до створення яскравої листівки і отримали при цьому масу позитивних емоцій та здобули новий досвід. Отримані валентинки діти доповнили своїм написом, словами, які йшли від душі. Тому кожна листівка стала особливою і дорогою для одержувачів: батьків, бабусі з дідусем, брата, сестри та друзів.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні, що реалізується БФ «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)». 

Приєднуйтеся до спільної творчості на цікавих та корисних майстер-класах!

Чекаємо на вас щовівторка о 16:00 за адресою: проспект Соборний, 102, Центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.