МАЛЮЄМО 3D-РУЧКОЮ
Всі ми дуже любимо наших пухнастих домашніх улюбленців. Кого? Звісно, котиків! А чи відомо вам, що у перший день весни в Україні та світі відзначають Міжнародний день цих милих тваринок?
Як же їх можна не любити? Вони й лікарями є чудовими і мишок ловлять, та й взагалі, скільки втіхи та радості приносять, що й не злічити! Тож саме їм було присвячене тематичне заняття гуртка 3D-моделювання в бібліотеці-філії № 10 Олександрійської міської ЦБС.
Діти, обравши собі шаблон до вподоби, старанно малювали 3D-ручкою дивовижних котиків із яскравого пластику. Яких тут тільки не було: і сірі, і чорні, і руді, і триколірні.
Юні моделювальники прикладали максимум зусиль аби не припуститися помилки в роботі, тож котики вийшли гарними й милими. Погляньте самі, й переконайтесь!