ВУЛИЧНА АКЦІЯ «ПОДІЛИСЬ СВОЇМ ДОБРОМ»
Людина починається з добра, зі світла, що серця переповняє… Ця проста істина Н. Красоткіної, очевидно, залишиться актуальною завжди, адже добро – це те, що неодмінно потрібне кожній людині; це вчинки, які приносять користь іншим.
Поділитись своїм добром вирішили й працівники бібліотеки-філії № 8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС, організувавши вуличну акцію з нагоди Дня спонтанного прояву доброти. Учасникам акції бібліотекарки роздавали приємні подаруночки – пакуночки зі смаколиками, розповідали про послуги бібліотеки-філії № 8 та спілкувалися з перехожими про їхні добрі вчинки.
Під час вуличної акції дехто просто почав посміхатись та щиро дякувати, адже працівники бібліотеки дарували людям гарний настрій, шматочок свого тепла та позитиву.
Творімо добро і тоді у світі буде завжди мир, злагода і щастя!