МЕДІАМАЙСТЕРКА «МИ З ІНТЕРНЕТОМ – ДРУЗІ»
Що таке Інтернет? Мабуть, дуже дивне питання на сьогодні. Як не крути, але Всесвітня павутина має не тільки багато переваг, а й приховує чимало загроз, особливо, для молодого покоління. Дуже часто юні користувачі заходять на заборонені сайти, шкодячи тим самим і собі, і своїм гаджетам.
З нагоди Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який цьогоріч відзначається 6 лютого, працівники бібліотеки-філії № 8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС вирішили організувати медіамайстерку «Ми з Інтернетом – друзі». Разом з учнями Мультипрофільного ліцею розбиралися з правилами користування Інтернетом, розглядали різні життєві ситуації, які можуть трапитись з необізнаними користувачами. Крім того, школярі виконували практичні завдання, де визначали надійні паролі, плюси та мінуси Інтернету.
Під час медіамайстерки кожен учень взяв активну участь в обговоренні та дізнався для себе чимало корисної інформації.