УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ
20-21 вересня 2023 року фахівці Олександрійської централізованої бібліотечної системи долучилися до обласного семінару у форматі онлайн «Бібліотека і молодь – працюємо на майбутнє», який відбувався на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.
Долаючи серйозні виклики й загрози, бібліотеки навіть у воєнний час залишаються осередками інтелектуальної свободи та громадянської активності, життєво необхідними установами, які потрібні людям. У нових реаліях бібліотекарі показують високий рівень знань, швидке реагування на події, професійну мобільність та спроможність до змін.
Два дні видалися насиченими та корисними.
Фахівці Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка та Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара поділилися цікавим досвідом та розповіли про нові проєкти, які сьогодні реалізовуються бібліотеками.
Наші бібліотекарі отримали інформацію про бібліотечні формати популяризації читання та цінні знання щодо співпраці з місцевим бізнесом; обговорили креативні ідеї соціокультурного розмаїття в бібліотеці та краєзнавчої діяльності; торкнулися тем безбар’єрності, роботи з ув’язненими, розвитку критичного та креативного мислення.
Акцентували увагу учасників і на застосування штучного інтелекту у професійній діяльності бібліотекарів, його плюси та мінуси; питання дотримання авторського права.
Неймовірно цікаві та креативні виступи спікерів, надзвичайно легка та професійна атмосфера!
Організаторам семінару щиро дякуємо за надану актуальну, компетентну, фахову інформацію, яку можна використати в роботі наших бібліотек.