14

КУРСИ «ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ»

Сьогодні незвичайний день. У бібліотеці-філії №10 стартували курси «Цифрова грамотність» для всіх бажаючих мешканців мікрорайону Перемога.

Розпочалось заняття знайомством з комп’ютером та його будовою. Користувачі дізналися з яких компонентів складається цей пристрій та навчились самостійно вмикати та вимикати його, а ще як раціонально та з користю використовувати час проведений за комп’ютером.

Частину заняття зайняли фідбеки студентів елегантного віку. Їх цікавили певні додатки в смартфоні та алгоритм їх встановлення, перегляд повідомлень та відмінність вмикання ноутбука від стаціонарного комп’ютера та інше.

Перше заняття пройшло невимушено та легко. Сподіваємось, що наші користувачі будуть і надалі такими активними та допитливими як і сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.