ГУРТОК «РОБОТОТЕХНІКИ»
Ох і спекотно ж на вулиці, та не менш спекотно сьогодні було й у бібліотеці-філії №10. Адже понеділок – час для того, щоб завітати на чергове, захопливе заняття гуртка «Робототехніки», щоб продовжити роботу над складанням Робота-сортувальника.
Юні конструктори швидко й успішно склали конвеєрну частину робота та приєднали до головної частини, з якої будуть вмикатися скрипти для його функціонала.
За цікавим заняттям, швидко й час минув. Діти з нетерпінням чекатимуть наступного заняття, на якому завершать роботу над конструюванням нашого чудо-Робота-сортувальника та випробують його в дії.