ЛІТО. СПЕКА. ЗАВІТАЙ У БІБЛІОТЕКУ
Спека за вікном? А у бібліотеці-філії №10 сьогодні було ще гарячіше! Але не від сонця, а від дитячого сміху, шаленого драйву та неймовірних емоцій!
Бібліотечний галас «Літо. Спека. Завітай у бібліотеку» перетворив звичайний день на справжню пригоду, де панували веселощі, фантазія, рух і гарний настрій. Діти плескали, присідали, шукали підказки, перевтілювалися у кумедних персонажів, змагалися, танцювали, смішили одне одного та вкотре довели: бібліотека – це місце, де можна не лише читати, а й від душі радіти літу!
Кожне завдання дарувало нові усмішки, кожна гра об’єднувала друзів, а кожна книжка неначе шепотіла: «Приходьте ще, у нас попереду безліч пригод!»
Було голосно, весело, трішки хаотично, дуже сонячно і неймовірно атмосферно! Адже літо створене для яскравих спогадів, а бібліотека-філія №10 знає, як зробити їх незабутніми!