КУРС «ЦИФРОВА ОСВІТА»
На черговому занятті курсу «Цифрова освіта», що пройшло на базі бібліотеки-філії №5 Олександрійської міської ЦБС, учасники зробили ще один крок до впевненого користування сучасними технологіями. Цього разу присутні опановували таку корисну навичку – як відправка світлин з одного месенджера в інший.
Здавалося б, проста дія, але саме вона щодня допомагає ділитися важливими моментами життя, надсилати необхідні документи, зберігати сімейні спогади та швидко обмінюватися інформацією.
Під час заняття студенти отримали всі необхідні практичні навички роботи з месенджерами.
Цифрові грамотність – це не просто навчання, це впевнене користуватися цифровими сервісами у повсякденному житті.