3D-МОРОЗИВО: КОЛИ ФАНТАЗІЯ НЕ МАЄ МЕЖ
У чудовий сонячний день до Центральної бібліотеки для дітей на чергове заняття гуртка з 3D-моделювання завітало багато охочих поринути у світ творчості та сучасних технологій.
Тема заняття – «Морозиво – мій улюблений смаколик» – викликала у дітей справжній захват. Юні моделювальники із задоволенням обирали шаблони для своїх майбутніх 3D-виробів: хтось надав перевагу апетитному ріжку, хтось – яскравому стаканчику, а дехто створював улюблене ескімо.
Під час роботи кожен учасник проявив фантазію, креативність та старанність. Час за захопливою творчістю промайнув непомітно, залишивши по собі море позитивних емоцій, нові враження та чудові власноруч створені сувеніри.
Дякуємо всім учасникам за активність і гарний настрій! Чекаємо на нові зустрічі у нашому гуртку 3D-моделювання!