У ПОШУКАХ ГАРНОГО НАСТРОЮ
Сьогодні разом з дітлахами громадського об’єднання «Віра» та їхніми мамами ми вирушили у бібліотеці-філії № 3 Олександрійської міської ЦБС на пошуки літнього настрою. І здається, успішно його знайшли!
Веселі конкурси, малюнки, пазли, рухливі ігри, перетягування каната та запальна дискотека подарували дітям багато щирих усмішок та радісних емоцій.
А нас, бібліотекарів, найбільше зворушили під час гри «Що я бажаю влітку», бажання наших неймовірно лагідних та чуйних дітей. Першими звучали слова про мир, Перемогу та повернення додому наших захисників і захисниць. І лише потім – про море, смаколики та морозиво, подорожі та літні пригоди.
Гарний настрій ми знайшли, а разом з ним – віру в те, що незабаром здійсниться найзаповітніше бажання всіх українських дітей: жити під мирним та чистим блакитним небом.