19

ЛІТО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПОСМІШКИ! ☀  📚  

Сьогодні на маленьких відвідувачів бібліотеки-філії № 3 Олександрійської міської ЦБС, учасників громадського об’єднання «Віра», а також їхніх батьків чекала літня розважально-ігрова програма «Добридень, літечко!».

Перший день літа, початок довгоочікуваних канікул – чудова нагода для відпочинку, гарного настрою та нових вражень. А де ж провести час цікаво та змістовно, як не у бібліотеці? Адже тут завжди чекають захоплюючі книги, ігри, творчість та дружня атмосфера.

Сьогодні діти із задоволенням поринули у світ розваг: брали участь у веселих конкурсах, естафетах, долали смуги перешкод, демонстрували спритність, влучність та кмітливість. Усі завдання виконували із захопленням, азартом та щирими посмішками.

Найкраща нагорода для нас – щасливі дитячі очі, радісні обличчя батьків та слова: «Ми обов’язково повернемося!»

Отож бажаємо всім яскравого, безпечного та незабутнього літа й запрошуємо до бібліотеки за новими пригодами, книгами та гарним настроєм! 🌞 📖 💙 💛

Чекаємо на Вас у бібліотеці протягом усього літа! 😊

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.