17

РОДИННЕ СВЯТО У БІБЛІОТЕЦІ

Нещодавно у бібліотеці-філії №3 Олександрійської міської ЦБС було по-особливому гамірно, весело й тепло, адже бібліотекарі організували розважальну програму для учнів четвертого класу Гімназії імені Д. І. Чижевського та їхніх батьків.

Разом грали, змагалися у конкурсах, танцювали, сміялися та дарували один одному гарний настрій.

Позаду – ще один шкільний рік, перші серйозні досягнення, щоденні уроки, хвилювання та маленькі перемоги. А попереду – літо, сонце, відпочинок та безтурботні канікули.

Щиро вітаємо наших четвертокласників із закінченням навчального року!

Нехай літо буде мирним, яскравим та щасливим, подарує нові пригоди, щирих друзів, незабутні миті та багато дитячих усмішок. Гарних канікул й до нових зустрічей у бібліотеці!

Захід проведено у рамках Національного тижня безбар’єрності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.