14

ЕТНОЗУСТРІЧ «НАШІ ОБЕРЕГИ – ВИШИВАНКИ І РУШНИКИ»

Етно, традиції і натхнення – саме такою була атмосфера в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС 21 травня.

До нас завітала майстриня української вишивки, постійна учасниця ярмарків, етнофестивалів та виставок виробів декоративно-прикладного мистецтва Любов Антоненко, а разом із нею – цілий світ української вишивки. Учасниками зустрічі стали студенти Олександрійського фахового політехнічного коледжу.

Під час заходу Любов Михайлівна поділилася своєю історією: з чого все почалося, як хобі переросло у справу життя і де вона знаходить натхнення. Майстриня розповіла про значення традиційної вишивки, символіку орнаментів та важливість збереження української культурної спадщини.

А ще – була краса, яку неможливо не відчути: майстриня представила свої вишиті рушники та сорочки.

Ця зустріч стала справжнім нагадуванням про те, що українська культура – жива, глибока і сучасна. І поки є люди, які з любов’ю зберігають та передають традиції, вони й надалі об’єднуватимуть покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.