ПАМ’ЯТЬ, ЩО НАВЧАЄ: УРОКИ ГОЛОКОСТУ
Групова дискусія «Пам’ять, що навчає: уроки Голокосту» відбулася в бібліотеці-філії № 5 Олександрійської міської ЦБС.
Вшановують жертв Голокосту 27 січня невипадково. Саме цього дня у 1945 році було звільнено концентраційний табір Освенцим (Аушвіц) – місце ув’язнення, нелюдських експериментів і масового знищення євреїв, поляків, ромів та інших жертв нацистського режиму.
У центрі уваги присутніх були книги про Голокост, у яких розповідається про долі людей, що пережили нацистські переслідування, життя в гетто та концтаборах.
Захід завершився хвилиною мовчання – на знак пошани до невинних жертв і як нагадування про відповідальність людства не допустити повторення подібних трагедій.