МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ «ПАЛІТРА ДОБРОТИ»
27 листопада в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся майстер-клас із малювання «Мій пухнастий друг», який провели студентки Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв спеціальності «ОДМР» Босова Ганна та Дей Вероніка.
Захід був присвячений Всесвітньому дню домашніх тварин і мав на меті привернути увагу до відповідального ставлення до домашніх улюбленців, виховати турботу, доброту та любов до тварин.
Учасники майстер-класу поринули в атмосферу творчості та позитивних емоцій. Під керівництвом талановитих студенток вони вчилися передавати характер і настрій тваринок у своїх малюнках, експериментуючи з кольорами та техніками. Кожна робота вийшла особливою та сповненою теплоти – адже створювалася з думками про улюблених пухнастих друзів.
Захід подарував присутнім гарний настрій, нові вміння та натхнення, а також нагадав про важливість любові та піклування про тварин, які живуть поруч із нами.