19

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

З приходом останніх зимових днів ми відчуваємо наближення весни. З давніх-давен цей період святкували пишними гуляннями. Тиждень перед Великим постом, відомий як Колодій (або Масниця), був часом веселих святкувань із піснями, танцями та розвагами. Колодій – це свято сонця, початок нового весняного кола. Цього року він триває з 25 лютого по 2 березня.

І саме в один з днів цього святкового тижня, 27 лютого, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулися теплі та колоритні народознавчі посиденьки «Колодій: читаємо і святкуємо» для учасниць клубу «Чарівність»!

Чарівниці поринули у світ традицій та звичаїв, дізналися багато цікавого про святкування Колодія, його історію та символіку.

А щоб додати трохи творчості до свята, бібліотекар провела майстер-клас з розпису декоративних магнітів у вигляді вареників! Кожна учасниця змогла проявити свою фантазію та створити унікальний сувенір, який нагадуватиме про ці чудові посиденьки.

Дякуємо всім учасницям за активну участь та чудовий настрій!

Нехай Колодій принесе у ваші домівки радість, достаток та злагоду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.