АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ
26 листопада у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулося колоритне народознавче свято – «Андріївські вечорниці», яке перенесло гостей у світ давніх українських традицій. Активними учасниками заходу стали учні Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату.
Програма вечорниць була насичена й різноманітна, що дозволило кожному відчути дух свята. В центрі уваги було одне з найулюбленіших дійств – кусання калити. Цей веселий обряд супроводжувався жартами, сміхом і гарним настроєм.
Не обійшлося без музичних і танцювальних розваг. Молодь змагалася в танцювальних батлах, де проявляла свою винахідливість та завзятість, також було організовано ворожіння, де кожен міг зазирнути у своє майбутнє.
Народознавче свято стало не лише розвагою, а й можливістю більше дізнатися про багатий культурний спадок українців. Захід залишив яскраві враження й незабутні спогади про зустріч.