18

АКЦІЯ «ПОКИ ГОРИТЬ СВІЧА – НЕ ЗГАСНЕ ПАМ’ЯТЬ»

23 листопада українці у своїх домівках долучаться до акції «Запали свічку пам’яті» на згадку про вбитих голодом.

Навмисне знищення українців радянською владою під час голодоморів у ХХ столітті залишається незагоєною раною в генетичній пам’яті нашого народу.

Cьогодні росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб стерти нашу ідентичність, культуру, мову – викорінити українську націю як таку.

Працівники бібліотеки-філії № 5 Олександрійської міської ЦБС закликали своїх читачів долучитися до акції «Поки горить свіча – не згасне пам’ять», щоб згадати тих, кого вбив голодом тоталітарний більшовицький режим, і водночас підтримати сучасних захисників України, аби ця трагедія ніколи не повторилася.

Трагічні події, які ми переживаємо, засвідчують: ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – гідно вшановані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.