БЕСІДА-ТРЕНІНГ «ШЛЯХ ДО ТОЛЕРАНТНОСТІ»
16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. З цієї нагоди в бібліотеці-філії № 8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС відбулася бесіда-тренінг «Шлях до толерантності» для учнів Гуманітарного ліцею. Під час заходу шестикласники занурилися у світ важливих цінностей, розширюючи свої знання та розвиваючи навички співпраці й взаєморозуміння.
Ознайомившись із правилами тренінгу, учасники розпочали роботу. Вправа «Мій настрій» сприяла налаштуванню позитивної атмосфери. Далі учні працювали над створенням асоціативного ряду до слова «толерантність», щоб глибше зрозуміти значення цього поняття, виконували завдання тесту «Чи толерантна Ви людина?», у групах вчились самостійно прокладати шлях до толерантності, розшифровували правила ввічливості та складали власні правила толерантності за допомогою інтерактивної вправи «Клубок».
Гра-розминка «Австралійський дощ» особливо сподобалася учасникам, створивши атмосферу єдності та веселощів. Наприкінці заходу присутні отримали щирі побажання для покращення взаємин з однолітками.
Дякуємо всім дітям за активну участь та позитивні враження! Разом ми продовжуємо вчитися бути відкритими та чуйними один до одного.
Чекаємо наступних зустрічей у бібліотеці!