ДИТИНА І НАСИЛЬСТВО В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ
Зі стрімкими темпами розвитку технологій та можливостей обміну інформацією сьогодні постало питання захисту дітей від інформації, яка несе загрозу їх морально-психічному здоров’ю. Адже кожна дитина, яка має неконтрольований доступ Всесвітньої мережі, може стати жертвою Інтернет-насильства. Тож чергове засідання Батьківського клубу, яке відбулося в Центральній бібліотеці для дітей Олександрійської міської ЦБС було присвячене темі «Дитина і насильство в мережі Інтернет».
Під час зустрічі бібліотекарка звернула увагу батьків на те, що дуже важливо говорити з дітьми про ризики, пов’язані з використанням технологій, розповіла про основні загрози насильства в Інтернеті та запропонувала усім пройти коло «Дитина і насильство в Інтернет-мережі» настільної просвітницько-профілактичної гри «Коло безпеки». Підсумком засідання став відеоперегляд мультфільму «Хаппі та її суперсила» про безпеку дітей онлайн».
Захід проведено в рамках програми Дитячого фонду ООН UNICEF «Комплексна підтримка місцевих та регіональних органів влади у наданні інтегрованого пакета соціальних послуг та пільг у Кіровоградській, Полтавській областях та м. Кривий Ріг».