ТРЕНІНГ «ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВДОМА»
Мій дім – моя фортеця. А чи завжди ви себе почуваєте дома в безпеці? Інше прислів’я говорить «Без сім’ї – немає щастя на землі», адже сім’я має бути взірцем людяності, доброти, любові. А чи є вона такою? Не завжди. Дуже часто ми чуємо про насилля в сім’ї.
Насильство – це те, що принижує честь і гідність, а побої – це взагалі приниження, але як його розпізнати? Як визначити межу між позитивною енергією та руйнівною силою? Як уберегти себе та інших від цієї сили? З’ясовувала сьогодні учнівська молодь Ліцею №10 у бібліотеці-філії № 10 Олександрійської міської ЦБС під час тренінгу «Як захистити себе вдома» за участю юриста-правознавця – Ковбаси Світлани Іванівни, яка ознайомила їх із законом «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та пояснила куди можна звернутися за допомогою постраждалим від домашнього насильства. Також учасники тренінгу дізналися настільки ця проблема актуальна для нашої країни та що не варто робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства.
Юрист розповіла про випадки, які траплялися в її практиці та які шляхи вирішення були вибрані. Учні уважно слухали та ставили питання, що їх цікавили.
Домашнє насильство – це тема досить актуальна в наш час, тому варто бути обізнаними, щоб не стати постраждалими.