ПІЗНАВАЛЬНО-ІГРОВА ГОДИНА «МОБІЛЬНИЙ ЕТИКЕТ»
Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому мобільний зв’язок і спілкування в чатах повністю замінить усі інші засоби зв’язку. Кожен з нас вже настільки звик до переваг мобільного спілкування, що часто й не помічає як порушує або взагалі нехтує загальноприйнятими правилами мобільного етикету в суспільстві. В наш час це актуальна проблема.
Допомогли вирішити її працівники бібліотеки-філії № 10 Олександрійської міської ЦБС, завітавши до учнів 5-Б класу Ліцею №10 з пізнавально-ігровою годиною «Мобільний етикет».
На початку заходу учнів поінформували про правила мобільного етикету, яких слід дотримуватись, спілкуючись телефоном. Потім учасники заходу долучились до цікавих ігор: «Ввічливо – неввічливо», «Антимобілочці» де записували чого не можна собі дозволяти, розмовляючи телефоном зі співбесідником. Розіграли сценки діалогів спілкування на практикумі «Класного етичного театру», де закріпили знання і навички мовленнєвої поведінки у телефонному спілкуванні.
На завершення кожен зробив висновки, як важливо дотримуватись нескладних правил телефонної етики, наскільки це ввічливо та приємно!