ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»
Поезія втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси, входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле.
21 березня учасниці клубу «Чарівність» зібралися в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС на поетичну пастораль «Коли душі нічого більше не потрібно…», щоб відзначати Всесвітній день поезії.
Під час засідання присутні дізналися про історію цього дня й познайомилися з творчістю місцевих поетів. А яке свято без подарунків та квітів? На майстер-класі «Букетик підсніжників» чарівниці з задоволенням виготовили солодкий букетик-подаруночок.
Вітаємо всіх з чудовим святом – Днем поезії! Нехай слово, рима та мелодія наповнюють ваші серця вірою і надією, мужністю і відвагою, добром і любов’ю.
Цікаві та захопливі майстер-класи під час засідання клубу «Чарівність» проходять кожного четверга о 14:00, за адресою: вул. Перспективна, 14.
Приходьте, творіть, фантазуйте!