Зустріч з журналістом Надією Бойко

До Дня журналіста, який відзначається щорічно 6 червня, для учнів пришкільного літнього табору Ліцею інформаційних технологій, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки організували зустріч з відомою в Олександрії журналістом, ведучою телепрограми «Підсумки тижня» ТРК «КТМ» Надією Бойко.

На початку зустрічі присутні переглянули відео презентацію про Надію Романівну. Потім гостя розповіла про професію журналіста, про те, як починався її творчий шлях на телебаченні.

Для тих дітей, які мріють в майбутньому стати журналістами, Надія Бойко, наголосила на тому, що ця професія передбачає вміння оперативно збирати, аналізувати, якісно обробляти та в грамотному, доступному вигляді подавати актуальну інформацію, яка цікавить широкі кола людей.

Зважаючи на те, що робочий день журналіста зазвичай насичений, йому потрібно бути витривалим, скрупульозним та працелюбним. Він повинен також мати гарну пам’ять, розвинуті творчі здібності та аналітичний склад мислення. Комунікабельність, цілеспрямованість, допитливість та винахідливість − обов’язкові для гарного фахівця.

На завершення зустрічі, діти подякували за цікаву розповідь, привітали Надію Романівну з професійним святом та побажали творчих успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.