Зустріч з відомим українським письменником та мандрівником Максом Кідруком

3 листопада 2017 року на зустріч з всесвітньо відомим, молодим, талановитим українським письменником і мандрівником Максом Кідруком в читальній залі центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна, зібралися поціновувачі сучасної української літератури, викладачі та студенти, вчителі та учні коледжів та шкіл нашого міста.

На початку вересня цього року світ побачила нова книга Максима Кідрука «Не озирайся і мовчи». «НОІМ» – це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Крім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, проблеми у школі і бажання втекти від реальності, притаманного підліткам. Також Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» – це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу.

Макс Кідрук є учасником найбільшого на сьогодні туру «100 міст НОІМ» на підтримку своєї нової книги в Україні, він об’їздить 100 міст нашої країни. В Олександрії Макс вперше, але пообіцяв приїхати на презентацію нової книги навесні.

Всіх бажаючих ознайомитися з творчістю Макса Кідрука запрошуємо взяти книги, які є в бібліотеках нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.