Зустріч на поетичному Олімпі

Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.

Поезію створюють люди незвичайні. У них своєрідне бачення світу, оригінальне сприйняття, а головне – здатність співчувати й допомагати людям. Власні почуття, пропущені крізь світло своєї душі, вони несуть нам у віршах. Їхні очі відкриті для всього прекрасного, а серця – великі й людяні. Тому що не можна бути справжнім поетом без любові до людства.

2 червня 2021 року до центральної міської бібліотеки для дітей завітали шестиклассники НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» з вчителем Шуляк Катериною Володимирівною на цікаву душевну зустріч з місцевою поетесою Маруфі Лілією Борисівною. Ця зустріч відбулася в рамках навчального проєкту «Поетичними стежками Олександрійщини».

Затамувавши подих, діти слухали вірші, які натхненно декламувала Лілія Борисівна.

І скільки б ми не слухали чарівну поезію, нам завжди буде її мало. Тому ведучі запросили переглянути дітей книжкову викладку «Поезія – краса життя земного».

Діти та бібліотекарі подякували Лілії Борисинівні за її творчість, яка заполонила не одну душу, та побажали їй натхнення, творчих успіхів та вдячних читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.