Знайомимося з інноваціями у напрямку роботи з книгою – обласний вебінар

Форми та методи популяризації книги в бібліотеках України вражають!

До цього висновку ми прийшли сьогодні, долучившись до вебінару на цю тему від обласної унiверсальної наукової бiблiотеки iм. Д.I.Чижевського.

Фантазії та майстерності бібліотекарів немає меж! І ніякий карантин не лякає! Навпаки! Обмеження у спілкуванні з користувачами підштовхує нас до все нових і нових інновацій, спрямованих на те, щоб книга була пошанована, щоб кількість читаючих українців зростала з року в рік, щоб діти виростали у дружбі з книгою.

Хіба можна залишатися байдужим, коли книгу тобі радить прочитати суперзірка, або ж пропонуються цікаві онлайн-ігри з призами від бібліотеки, які можна отримати лише прочитавши художні твори? І це не все! Ще варто згадати кіноклуби при бібліотеках, де можна порівнювати художній твір з його екранізацією; цікаві відеоролики про дитячих письменників, твори яких входять до шкільної програми; конкурси читацьких відгуків з призами від книгозбірні та багато інших бібліотечних активностей.

І немає кінця і краю інноваціям бібліотекарів по популяризації книги та читання тому, що, дійсно, давно доведено – книга рятує нас від невігластва і самотності: адже той, хто читає, завжди стоїть на порядок вище на сходинках життя, а успіх, безсумнівно, супроводжує його постійно! Тож давайте і надалі спрямовувати дітей до читання якомога раніше, використовуючи все нові й нові можливості бібліотеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.