Знайомтесь, нові книги

Минає час, змінюються люди, побут… Та книга все ж лишається великою цінністю.

Бібліотечні працівники центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна провели для своїх користувачів День інформації «Знайомтесь, нові книги».

В рамках Дня інформації було представлено більше 30-ти екземплярів нових цікавих книг різноманітної тематики: детективи, світова література, мелодрами, фентезі, сучасна українська література та найновіші періодичні видання. Для відвідувачів були оформлені виставки-перегляди, проведені інформаційні хвилинки «Книга – світ, книга – серцю привіт», бесіда-знайомство «Нові часи – нові книги».

Увагу молоді привернула виставка-рекомендація «Книжки на літо», «Новинки літератури» та виставка подарованих книг бібліотеці «Автограф на згадку».

Присутнім було представлено бібліографічний огляд нових надходжень, а також консультацію «Пошук інформації за допомогою довідково-бібліографічного апарату бібліотеки».

Тож запрошуємо всіх, хто любить слово і цінує книжку відвідати бібліотеку, де Ви зможете ознайомитися з новими книгами, періодичними виданнями та взяти їх додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.